To zwierzę to prawdziwy "hardkor nad hardkorami"

 • Opublikowany Miesiąc temu

  Uwaga! Naukowy BełkotUwaga! Naukowy Bełkot

  👉 Tu kupisz bluzy ► naukowybelkot.pl/sklep-belkotowy
  (dostępne tylko do 7 listopada!!!)

  👉 Patronite ► patronite.pl/NaukowyBelkot
  👉 Nasz naukowy portal ► naukowybelkot.pl

  📚 Moja książka ► altenberg.pl/geny/
  📚 E-book ► tinyurl.com/pnp-ebook

  🎧 Mix audio ► ratstudios.pl/

  ===
  Rozkład jazdy:

  0:00 7 lat temu powstał film o miodożerze
  3:24 Remake
  12:57 Ten fragment niedługo zniknie!

Uwaga! Naukowy Bełkot
Uwaga! Naukowy Bełkot

Dzień dobry, Piszę do Was w sprawie bluz z miodożerem, a konkretnie ich wysyłki. Kiedy ruszaliśmy z przedsprzedażą byliśmy dogadani ze szwalnią na realizację w listopadzie. Rozmawialiśmy szacując sprzedaż na podstawie zainteresowania koszulkami i… grubo niedoszacowaliśmy. Naprawdę grubo. Już rankiem drugiego dnia przebiliśmy plan maksimum, jaki wyznaczyliśmy sobie na dwa tygodnie! Ci z Was, którzy zamawiają bluzy dziś mogą sami sprawdzić, że numery zamówień przekraczają 600, a bardzo dużo osób decyduje się na zakup dwóch, trzech, a nawet czterech bluz. Od wczoraj jesteśmy na gorących łączach ze szwalnią i z całą pewnością wiemy już, że skala o jaką chcemy zwiększyć zamówienie przekracza ich możliwości. (A musicie wiedzieć, że wybraliśmy niezbyt dużą szwalnię z Białegostoku - tę, która naszym zdaniem oferowała najlepszą jakość wykonania, a niekoniecznie była największa albo najbardziej znana) Co to oznacza? Wysyłka części zamówień zostanie opóźniona. Tylko tyle i aż tyle. Gdyby ktoś kupił bluzę dziś dostanie ją najprawdopodobniej w grudniu. Niewykluczone, że dalsze utrzymanie tego trendu sprzedaży może przesunąć przesyłkę na styczeń. Z jednej strony - to świetna informacja. Z drugiej - jest mi autentycznie głupio wobec wszystkich, którzy mogą dostać bluzę po terminie, który zakładaliśmy i o którym mówiłem w filmie. Za taką sytuację chciałbym przeprosić wszystkich zainteresowanych. Co dalej? Nie chcę wywierać presji na szwalni. To na pewno. Bałbym się, że odbije się to na jakości. Zostaliśmy zapewnieni, że bluzy będą docierać do nas partiami i postaramy się realizować zamówienia w kolejności ich składania. Jeżeli ktoś, kto kupił bluzę pierwszego/drugiego dnia nie dostanie jej w listopadzie postaramy się to jakoś takiej osobie wynagrodzić. Już myślimy nad tym jak to zrobić... Jeżeli ktoś chciałby zrezygnować z zamówienia w związku z możliwą obsuwą - zwrócimy oczywiście pieniądze. Nie da się ukryć - niedoszacowanie w tej rezerwacji to całkowicie nasza wina. Nie planujemy też skrócenia okresu przedsprzedaży - byłoby to nie fair względem osób, które z różnych względów ciągle rozważają zakup (trochę takich koszyków jest). Będziemy wszędzie, gdzie jest to zasadne, informować o tym, kiedy złożone aktualnie zamówienie będzie mogło być zrealizowane. Jeszcze raz przepraszam wszystkich zainteresowanych za zamieszanie. Liczymy bardzo na Waszą wyrozumiałość. Cały czas będę głośno mówił, że bluzy są warte tego, żeby na nie poczekać. A skoro już wczytaliście się w ten informacyjny post - jeszcze jedna informacja dla osób płacących za zamówienia Revolutem. Z jakiegoś powodu płatność nie przechodzi przez pośrednika, jakim jest Blue Media. Początkowo u Was może to wyglądać na zakup opłacony, ale środki wracają na konto po jakichś 24 godzinach. Intensywnie pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Miesiąc temu
skoromny
skoromny

Czy jest szansa że pojawisz się w kanale sportowym w hejt parku?

28 dni temu
Alfonso Tramadollo
Alfonso Tramadollo

@Dawid co byś powiedział na odcinek o fobii społecznej ?

Miesiąc temu
Krzysztof
Krzysztof

Luzik poczekam, pod choinkę dotrą. Nie dla tego je zamawiam że jest to "Michał Anioł" naszych czasów, lecz aby docenić i wspomóc kanał który cenię, więc termin realizacji jest dla mnie drugorzędny. Sam sposób realizacji, wysiłek włożony w jakość, lokalna szwalnia, to dla mnie miły dodatek, który świadczy że ty również doceniasz swoich widzów.

Miesiąc temu
Mateusz Nowicki
Mateusz Nowicki

11

Miesiąc temu
Zenon Wilk
Zenon Wilk

Dawidzie, żaden fan nigdy nie powie Ci, że jest zniesmaczony tą sytuacją. Cieszę się, że akcja sprzedaży spotkała się ze sporym odzewem. Ja sam zakupiłem wszystkie cztery bluzy i jedną koszulkę. Na chwilę obecną system naliczył 1158 zamówień a to pewnie jeszcze nie koniec :). Będziecie mieć z tym wszystkim sporo roboty. :D. Pozdrawiam.

Miesiąc temu
Mrosław fila
Mrosław fila

za duzo ciebie za malo ratela ,czyli slabe wnioski z doswiadczenia

Dzień temu
Pervy Sage
Pervy Sage

Nikt: Absolutnie nikt: Miodożer: Twój darmowy trial życia został właśnie anulowany

14 dni temu
Centurio
Centurio

Miodożer to po prostu ,,kolega o którego masz się nie martwić,, lub ewentualnie ,,syn koleżanki twojej starej,, tyle że w świecie zwierząt

14 dni temu
Centurio
Centurio

Nie wspomnę ile razy mnie te skurczysyny denerwowały w Far Cry. Jak już spotkałem miodożera to się nie cackałem tylko waliłem w niego z LKM'u xD

14 dni temu
nochybanie
nochybanie

Nie wiem dlaczego, ale na koniec mi się przypomniał Maciej Pol z czarodziejskiej opowieści

15 dni temu
Marcin N
Marcin N

Szanuję dorobek 7 lat obecności na YT i rozwój w tworzeniu materiałów ale jednak z filmu z przed 7 lat więcej się dowiedziałem (tak, obejrzałem właśnie oba)😉

19 dni temu
radpl35
radpl35

Odgrzewane kotlety czasami są bardzo smaczne! :P

20 dni temu
BART ENT. TV
BART ENT. TV

6:25 insgramerki 5:30 co je zajmuje 8:30 grubasy 11:59

21 dzień temu
szymon niewadzi
szymon niewadzi

akurat tamto stare intro było epickie

21 dzień temu
Niepohamowany Sołtys
Niepohamowany Sołtys

M i o d o ż e r największy najsilniejszy

21 dzień temu
Andrzej Haras
Andrzej Haras

Nagrywajcie na tiktoka jakieś ciekawostki! Krótkie ciekawe filmiki będą furora 😋

22 dni temu
Jolanta Michrowska
Jolanta Michrowska

Te pierwsze programy były super!

23 dni temu
Typowy Gość™
Typowy Gość™

Faktycznie ,nie ma już tego fragmentu

23 dni temu
Zosia Regulska
Zosia Regulska

A czy jeszcze mogę kupić lub odkupić bluzę z kapturem XL. Mój brat byłby wniebowzięty 🥺

24 dni temu
Piotr Zima
Piotr Zima

Podejrzewam, że to brakujące ogniwo w teorii Darwina

24 dni temu
Mateusz Żelazek
Mateusz Żelazek

Gratulacje za postęp na przestrzeni lat. Nieco bardziej krytycznie, nabyłeś po drodze paskudną manierę przeciągania fragmentów wypowiedzi niepełniących jakiejś specjalnej roli w zdaniu. "robię... sobię... z was... jaja", "setki... takich... u-rząd-leń". Walcz z tym, bo w połączeniu z przerysowaną mimiką twarzy to zaczyna irytować po krótkiej chwili. Nieco subiektywnie, brakuje mi dynamicznej ścieżki dźwiękowej z pierwszych filmów.

24 dni temu
Grzeskusus
Grzeskusus

żaden miodożer ni ratel, PSZCZOŁOJAMNIK!!!

25 dni temu
proteza glowy
proteza glowy

Pro tip, leopard po polsku, to Lampart :D

25 dni temu
Sebastian Kupis
Sebastian Kupis

Temat bardzo ciekawy i widać rozwój kanału. Forma przekazywania informacji jest mega ważna ale nie bardziej niż sama treść. Mam nadzieję, że kanał nie pójdzie w kierunku przerostu formy nad treścią (nie twierdzę, że teraz tak jest). Ja oglądam od samych początków Twój kanał i głównie dla mega ciekawego i wartościowego contentu. Dodatkowe wodotryski i gestykulacja akurat na mnie nie robią większego wrażenia ale rozumiem, że jakość == rozwój. Oczywiście doceniam starania o jak najwyższą jakość. Czekam na odcinek o krewniaku ratela - rosomaku :)

25 dni temu
Robokoper
Robokoper

"Miodożer ma pewną właściwość"???? A to nie jest tak, że właściwości posiadają przedmioty, a istoty żywe raczej cechy bądź umiejętności?

26 dni temu
Bobo god
Bobo god

witaj czy to prawda że na każdym materiale występuje gumowa kaczka?

26 dni temu
skoromny
skoromny

Musisz pojawić się hejt parku na kanale sportowym ✌👍

28 dni temu
Kamil Orzechowski
Kamil Orzechowski

Smartgasm i tak zrobił lepszy o miodożerze 🙂

29 dni temu
Mateusz Taran
Mateusz Taran

Witam Chciałbym zapytać cię co sądzisz na temat Podróży Astralnych (wychodzenie z ciała) jak można wytłumaczyć to zjawisko doświadczyłem tego wiele razy Kilkakrotnie stało się to nieświadomie lecz wiele razy zrobiłem to świadomie przygotowując śię do tego możliwe że ma to związek z faza snu ren ponieważ najłatwiej jest to osiągnąć wybudzając się że snu najlepiej po około 3godzinach od zaśnięcia następnie napić się wcześniej przygotowanej kawy lub innego napoju lekko pobudzającego tak aby nie wstawać z łóżka dobrze jest chwilę poczytać tak aby obudzić mózg przy ograniczeniu ruchu ciała tak aby mózg się obudził a nasze ciało jeszcze spało że tak się wyrażę następnie ułożyć się w łóżku w pozycji innej niż do spania i I z zamkniętymi oczami patrzeć w górę tak jak byś spoglądał na swój mózg i skupić swoje myśli na sobie po kilku minutach bynajmniej ja tak mam poczujesz jak by coś wysysało cię że środka lub uczucie jak byś miał zaraz dostać zawału serca Najczęściej wtedy można się przestraszyć i śię i otworzyć oczy lecz gdy to zlekceważysz po chwili wywali cię z ciała że tak się wyrażę będziesz stał nad sobą śpiącym w łóżku lecz wszystko będzie czarnobiałe lecz przez kilka pierwszych razy nie możesz odejść daleko od swojego ciała ja mogłem się poruszać tylko w obrębie swojego materaca ponieważ czułem jak by mnie coś przyciągało spowrotem do ciała a oczy próbował śię na siłę zamknąć ja sam z tym walczyłem nie chciałem pozwolić aby się zamknęły ale było to meczące i po kilku minutach nie byłem w stanie utrzymać ich otwartych i budziłem ewentualnie zaczynałem śnić takie 50/50 Ale po kilku kilkunastu razach można oddejść o wiele dalej Mi osobiście udało się poruszać po całym swoim domu ale nie jestem w stanie stanie opuścić domu czuje jak bym był na za krótkim łańcuchu który mnie trzyma Praktykuje to od miesiąca i udało mi się to zrobić 20x Jest to naprawdę możliwe ale nie potrafię też tego wytłumaczyć może tobie się uda

Miesiąc temu
Sandżej S
Sandżej S

Sprzętowo widać dużą różnicę, wiadomo aparat za 15 tysięcy musi być lepszy niż smartfon za 500 zł. Jak na takie filmiki to moim zdaniem sprzęt na wyrost ale kto bogatemu zabroni. Zbliżenia na twarz niepotrzebne. Naśladowanie manier dziennikarzy telewizyjnych, dziwnie to wygląda. Filmik to reklama odzieży bełkotu.

Miesiąc temu
Piotr R
Piotr R

Zrob film o podatkozerach (do ktorych ten kanal i prowadzacy sie zalicza) ktorzy za kase z naszych podatkow promuja szczypawy i udaja naukowcow...

Miesiąc temu
sLoVoL TV
sLoVoL TV

Dlaczego ropucha może połknąć tak duże pokarmy i jadowite bez szwanku dla zdrowia?

Miesiąc temu
Polemizator
Polemizator

Trzeba znerfić bo psuje balans w grze.

Miesiąc temu
fiona warszawska
fiona warszawska

Pokazaliśmy dziś w szkole ten film dzieciakom z 4 klasy podstawówki. Były zachwycone i rozczarowane, że był tak krótki!

Miesiąc temu
Gandalf White
Gandalf White

Kto normalny daje dislicke kanałowi popularno naukowemu?

Miesiąc temu
Maksymilion Mexx
Maksymilion Mexx

Smartgasm zrobił filmik nieco ciekawszy, więcej wideo i info.

Miesiąc temu
skygge666
skygge666

Hej, bardzo fajnie że jesteś z nami już tak długo :D dzięki! W sumie zawsze chciałem o to zapytać, ale teraz chyba jest najlepsza ku temu okazja: - Z jakiego powodu obraz na Twoich filmikach jest taki przygaszony? Tak jakby był mocno zdjęty kontrast. Dzięki :)

Miesiąc temu
Daria Sz
Daria Sz

Kiedyś w Twoich filmikach był kot. Gdzie jest kot? Już od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam.

Miesiąc temu
Jarosław Łucka
Jarosław Łucka

Nie atakował lwa przekopując się, tylko chciał go wypuścić. Żeby lew zabił ludzi, którzy przeszkadzali mu w ucieczce. A uciekał kilkukrotnie, za każdym razem z bardziej pomysłowym planem ucieczki. A zanim wypuścił lwa, to włamał się do domu strażnika, bo sam zrozumiał, że to człowiek jest przeszkodą w ucieczce 💪

Miesiąc temu
Siema Ruski
Siema Ruski

Wpadłem od Kacpra Rucińskiego, myślałem że będzie śmiesznie, no ale nie jest, za to jest bardzo ciekawie i mimo że śmiesznie nie jest to zostanę. Leci sub, pozdrawiam :)

Miesiąc temu
Mariusz Wiatrowski
Mariusz Wiatrowski

Słowo na sobotę było świetne !!

Miesiąc temu
Krzysztof M. Maj
Krzysztof M. Maj

Temat pszczołojamnika wymaga, bym zostawił tu Taktyczny Komentarz Pochwalny na temat szlachetnych zwierząt, którymi są jamniki.

Miesiąc temu
Ewa Jozwiak
Ewa Jozwiak

Odpuść sobie tę przesadna gestykulację.

Miesiąc temu
Maciej Grabowski
Maciej Grabowski

😁

Miesiąc temu
Dominik Polewka
Dominik Polewka

ciekawy materiał pozdrawiam. :)

Miesiąc temu
Irena Okupniak
Irena Okupniak

Szkoda ze nie da się zapłacić za bluzę zagranicznego konta bo jest super. Dobrze że kanał da sie oglądać, zawsze to jakieś pocieszenie.

Miesiąc temu
Rafał Kondrat
Rafał Kondrat

Nic nie powiedziałeś o wytrzymałości i dystansie jakie mogą przebiec

Miesiąc temu
COLLIE PL
COLLIE PL

Gdybym obejrzała film w nowej wersji jako pierwszy to chyba by mnie nie wciągnął... Te stare miały to COŚ . I mimo, że obecne są zdecydowanie lepsze technicznie i lubię je oglądać to przede wszystkim dlatego, że lubię takie ciekawostki, są sugerowane i znam Twoją twórczość - wiem, że zawsze będzie to coś mądrego. Ale do starych chętniej wracam. Oczywiście dobrze, że się rozwijasz i widać efekty jak najbardziej pozytywne.

Miesiąc temu
COLLIE PL
COLLIE PL

Nie dziwota, że duże zwierzęta go nie atakują nawet :-D Lepiej nie zaczynać z takim wariatem :-P Te co go atakowały to pewnie były lwice, nie miały nic do stracenia :-D

Miesiąc temu
Filip Straňák
Filip Straňák

czy ja w intro w ikonkach widziałem Szej-Huluda i Arrakis? !

Miesiąc temu
Marek Bogdański
Marek Bogdański

Najlepszy moment jak mówisz że gdybyś teraz zaczynał z całym sprzętem który obecnie masz to wyglądałoby to tak i w tym samym momencie reklama 😂

Miesiąc temu
MisteR MagisteR
MisteR MagisteR

Nice :D Akurat niedawno ogladem tamten stary materiał :)

Miesiąc temu
peggybloo
peggybloo

zastanawiam się - skoro to takie badassy - czy ich populacja stale rośnie?

Miesiąc temu
Janusz Madeja
Janusz Madeja

Robisz jedne z najlepszych filmów o tematyce popularno-naukowej na polskim YouTube. Pozdrawiam

Miesiąc temu
CS Studio
CS Studio

Akurat wczoraj oglądałem jakiś film o miodożerze na yt xD

Miesiąc temu
Adam
Adam

Dzień dobry!

Miesiąc temu
CORRADO
CORRADO

Pierwszy był lepszy. Niepotrzebna ta dziwna ekspresja

Miesiąc temu
youlosewithme
youlosewithme

Smartgasm zrobił film o tym zwierzu. Ogólnie ok i polecam panom kooperpwać. Wysłano z s8+

Miesiąc temu
Jesienny Kasztan
Jesienny Kasztan

Mam niewyobrażalny sentyment i repsekt do Twojej pracy a Twoja aparycja podsyca całokształt. Pokrótce - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Piona.

Miesiąc temu
PawelDraws
PawelDraws

Fajnie by było gdyby powstał jakiś odcinek o tematyce chemiczno-fizycznej, który by uporządkował wiedzę o tym jakie substancje, wykorzystywane w farbiarstwie, odbijają jakie fale elektromagnetyczne z wyczerpaniem tematu o tym jakie to ma przełożenie na odbiór przez czopki, bo zauważyłem, że częste są pomyłki wynikające ze skrótowego podejścia - np. mylenie nazw czopków (czerwony, zielony, niebieski) z barwami odpowiadającym zakresowi fal, albo też tym, że różne długości fal skorelowane ze sobą, na poziomie zmysłowym, mogą dać identyczne wrażenie koloru - w sensie uprasza się do tego, że materiały odbijają określoną falę odpowiadającą wrażeniu, nie że odbiór to mediana.

Miesiąc temu
Strikeer295
Strikeer295

Czekam na materiał o rosomaku. Europejskiej wersji ratela. Pozdrawiam :-)

Miesiąc temu
Kamil Skrzypek
Kamil Skrzypek

Szanuje kilku youtuberów, w tym Ciebie.. pełna profesja

Miesiąc temu
Adrian
Adrian

Ubolewam, że nie ma rozpinanych bluz :(

Miesiąc temu
homoxymoronomatura
homoxymoronomatura

Taki z niego hardkor? A umie wejść po od Internetu kablu?

Miesiąc temu
Łukasz O.
Łukasz O.

Polecam film o ratelu na kanale Magia Natury.

Miesiąc temu
OshQ Design Zone
OshQ Design Zone

Marketing dźwignią handlu :D

Miesiąc temu
Patryk P.
Patryk P.

Aż się Far Cry 3 przypomniał

Miesiąc temu
Papa Pluto
Papa Pluto

Jesteś Mistrzem autoP.R-u. I strasznym, choć świetnie zakamuflowanym za sympatycznym emploi i fałszywie skromną narracją, chwalidupą... I dobrze, tak się robi SUKCES na jutubach. Inaczej nie da rady...

Miesiąc temu
Maciej Piasecki
Maciej Piasecki

Odrobione na 5+ :-)

Miesiąc temu
Alarm fazer
Alarm fazer

Zamówiłem Bluzy :) Czekam żeby się nagrać w nich ... z dumą :) Pozdrawiam z UK

Miesiąc temu
Karolina
Karolina

Mojemu mężowi odwaliło na punkcie tego miodożera. Chodzi za mną już drugi dzień i żebrze o te bluzę. Tworzy całe historie o tym, jak ktoś go zauważy w tej bluzie na imprezie i zagada do niego. I co to będzie za dyskusja. Że to będzie musiał być jakiś niesamowicie ciekawy człowiek...

Miesiąc temu
Fifka
Fifka

Ratel, słodky Ratel

Miesiąc temu
Bog Ustacki
Bog Ustacki

Na kanale Magia Natury od miesiąca jest film o ratelu.

Miesiąc temu
MsHitem
MsHitem

W sumie piszesz teraz lepsze teksty

Miesiąc temu
Łukasz Bratyszewski
Łukasz Bratyszewski

Jaguarom? Z Ameryki Płd?

Miesiąc temu
SONGOKAR BONGO
SONGOKAR BONGO

Ludziom czyli wam

Miesiąc temu
Adriana Młodawska
Adriana Młodawska

kolory pod #... miodzio ;) jako grafik doceniam :)

Miesiąc temu
Jakub nie podam
Jakub nie podam

Ja tam lubiłem ciekawostki na ekranie. Nie wyglądały by tak filmy, bo da się zauważyć emocję dotyczące faktu, że nagrywa film jako eksperyment, czego nie da się zauważyć normalnie w filmach, jest to oczywiście normalne, nawet sposób mówienia tutaj jest minimalnie inny.

Miesiąc temu
Zmiana74
Zmiana74

Podejmij temat "ALKOHOL -FANTAZJA UŁAŃSKA " ! pOZdro

Miesiąc temu
dybcio14
dybcio14

4:40 borsuki tak samo należą do łasicowatych jak miodożery, więc co to znaczy, że "miodożerom genetycznie bliżej do łasicowatych"?

Miesiąc temu
rob roy
rob roy

Fajny ten odcinek. Posmialem się. Pozdrawiam

Miesiąc temu
Pawel Ka
Pawel Ka

Prawie jak rosomak. Również mało o nim wiemy.

Miesiąc temu
Oskar Ochmann
Oskar Ochmann

5:15 jakiś błąd się wkradł w odnośnikach do sierści ;)

Miesiąc temu
Przemysław Zawada
Przemysław Zawada

Wydaje mi się czy dalej w tle stoi wódka? :D

Miesiąc temu
Michał Tomaszewski
Michał Tomaszewski

Piękne siedem lat. Życzę twórcy i sobie jako oglądającemu kolejnych 107!

Miesiąc temu
Amanita Muscaria
Amanita Muscaria

"Wyglądałoby to mniej więcej tak": - Reklama Zalando 5s - Reklama Doritos 5s Dzięki Dawid. To ja jednak wolę Twoje starsze filmiki jak tak to robisz.

Miesiąc temu
pi3truch87
pi3truch87

8:17 - nie sprawdziłeś starego scenariusza pod kątem merytorycznym czy specjalnie poprawka pojawiła się dopiero w montażu :) ? Ciekawie się ogląda, po wstępie zatrzymałem film, włączyłem najpierw pierwowzór - wow, już nie pamiętałem słowa na sobotę, fajna nostalgiczna podróż ;D - dopiero później kontynuowałem nową wersję. Dzięki.

Miesiąc temu
Kostrzewska
Kostrzewska

Kto pierwszy miał takie czerwone i zielone światła w filmach - Revo czy Dawid? 🙃

Miesiąc temu
Piotr Pietras
Piotr Pietras

11:40 niestety ich współpraca z miodowodami jest mitem ;_; coś takiego nie ma miejsca w przyrodzie

Miesiąc temu
14Trebuchet14
14Trebuchet14

A moze film o ustonogach

Miesiąc temu
Egon Freeman
Egon Freeman

Przyznam szczerze, że za kolejne 7 lat chciałbym zobaczyć remake, ale w wariancie warsztatu merytorycznego. _Bez tekstów o jajach czy zwyrolach, proszę... ;P_ Bo wydaje mi się, że przez te lata Twój sposób przedstawiania po prostu dojrzał. Choć i wtedy poziom był wysoki, trzeba przyznać - to dzisiaj jesteś jakby _bardziej swobodny,_ jakbym słuchał starego przyjaciela który wie, że jest tu dla niego miejsce i nie musi się już o nie za każdym razem starać.

Miesiąc temu
CiociaHrynia
CiociaHrynia

Dobry zwierz, można by deportować tych co żyją na socjalu i sprowadzić te zwierzaczki do Polski, był by większy pożytek.

Miesiąc temu
Patryk Taraszka
Patryk Taraszka

Cześć, super było by zobaczyć cały odcinek z nowym tobą nagrany i przerabiany tym samym sprzętem co twój pierwszy odcinek. Pozdrawiam Patryk

Miesiąc temu
tutiTD
tutiTD

Najstarszy fil, który do dzisiaj pamiętam piękna [*], ale i tak mam deja vu.

Miesiąc temu
Agnieszka Żebrowska
Agnieszka Żebrowska

A tam, a tam... Od razu ratel, borsuk czy rosomak... Zwyczajny skunks! I tyle. Tylko taki trochę więksiejszy... 😉😃

Miesiąc temu
młot
młot

3:26 kończy przynudzać

Miesiąc temu
Tomasz Machowski
Tomasz Machowski

Poważnie wstęp już trwa niemal dłużej niż cała reszta materiału? Mi się wydaje że im lepiej tym gorzej, czasami te pierwsze momenty działalności są lepsze takie bardziej szczere niż później.

Miesiąc temu
Zeszłoroczny Śnieg
Zeszłoroczny Śnieg

no ja kocham ten odcinek

Miesiąc temu
Tomasz Vexling
Tomasz Vexling

Czy coś się zmieniło i borsuki nie należą już do łasicowatych?

Miesiąc temu
Piotr Zawodny
Piotr Zawodny

czekan na merch z Golcami, oczywiście nie chodzi o tych braci z gór

Miesiąc temu
Spaykowsky
Spaykowsky

Crazy Nastyass!

Miesiąc temu
Dominika
Dominika

Węże popierdółki, cudowne 🤣 Pozdrawiam Dawid 💪🏻

Miesiąc temu
Magdalena K
Magdalena K

Prawie jak moj kot 😂 zarloczne waleczne smierdzace ale urocze

Miesiąc temu
xXxOGFuckingBigPersonality69xXx REKT
xXxOGFuckingBigPersonality69xXx REKT

Czekam na powrót wódki absolut

Miesiąc temu

Kolejny

Śmierć na dnie Bałtyku?

1:41:14

Śmierć na dnie Bałtyku?

Uwaga! Naukowy Bełkot

wyświetleń 513K

Więcej niż "tylko" śmiertelne choroby | Słowo na sobotę #50

1:01:12

Balloon Pop Racing Is INTENSE!

0:17

Balloon Pop Racing Is INTENSE!

How Ridiculous

wyświetleń 81M

Tak się robi dinozaury!

33:20

Tak się robi dinozaury!

Uwaga! Naukowy Bełkot

wyświetleń 89K

Dlaczego tak trudno rzucić palenie?

19:02

Dlaczego tak trudno rzucić palenie?

Uwaga! Naukowy Bełkot

wyświetleń 413K

AdBuster robił piranię... i miał mnóstwo szczęścia!

44:22

Chernobyl - 30 years of new thinking. Part 1: Test.

19:25

Chernobyl - 30 years of new thinking. Part 1: Test.

Uwaga! Naukowy Bełkot

wyświetleń 1,1M

Umierając z braku snu... | Słowo na sobotę #36 (S02E04)

36:08

Umierając z braku snu... | Słowo na sobotę #36 (S02E04)

Uwaga! Naukowy Bełkot

wyświetleń 399K

Norway. Rich and extremely beautiful. Big Episode.

1:08:00

Norway. Rich and extremely beautiful. Big Episode.

Антон Птушкин

wyświetleń 11M

The biggest crash-test in history of humanity | #missionCERN

50:50

Gdzie są polskie dinozaury?

26:41

Gdzie są polskie dinozaury?

Uwaga! Naukowy Bełkot

wyświetleń 256K

Balloon Pop Racing Is INTENSE!

0:17

Balloon Pop Racing Is INTENSE!

How Ridiculous

wyświetleń 81M

Pal Hajs TV - 142 - XX LECIE TEDE - S.P.O.R.T.

1:39:23

Strażacy jechali na akcję. Zginęli w wypadku

2:26

ŚWIĄTECZNY CHOWANY NA JARMARKU!

14:31

ŚWIĄTECZNY CHOWANY NA JARMARKU!

reZigiusz

wyświetleń 134K

Doja Cat - Woman (Official Video)

3:13

Doja Cat - Woman (Official Video)

dojacatVEVO

wyświetleń 16M

Stray Kids "Christmas EveL" M/V

3:54

Stray Kids "Christmas EveL" M/V

JYP Entertainment

wyświetleń 29M