SPRAWA KLAUDII JARNECKIEJ | KAROLINA ANNA

 • Opublikowany 15 dni temu

  Karolina AnnaKarolina Anna
  subskrybenci: 489K

  Kontakt z Komendą Powiatową w Słubicach:
  47 79 23 211,
  47 79 23 212,
  47 79 23 256,
  47 79 23 238
  lub 112.

  ✯ Podcast Justyny: www.youtube.com/watch?v=sjFwF...

  ✯ Mój nowy Instagram: karolinaannayt

  ✯ Wsparcie kanały na Patronite:
  patronite.pl/karolinaanna

  ✯ Odcinki w formie podcastu:
  SPOTIFY: open.spotify.com/show/2ebH6a3...

  ANCHOR: anchor.fm/karolinaanna

  APPLE PODCASTS: podcasts.apple.com/pl/podcast...

  GOOGLE PODCASTS: www.google.com/podcasts?feed=...

  ✯ GRUPA NA FB
  groups/31492...

  ✯ KONTAKT
  e-mail: kobyleckayt@gmail.com
  (propozycje tematów odcinków proszę pisać w komentarzach pod filmem lub na instagramie)

  Mam nadzieję, że ten film był dla Was interesujący, jeśli tak było - zachęcam do subskrybowania!
  A jeśli macie propozycje tematów kolejnych odcinków - dajcie mi znać w komentarzach i na pewno wezmę to pod uwagę!

  Dzięki i do zobaczenia,
  Karolina

All Tingles ASMR 2 +1
All Tingles ASMR 2

Sprawy związane z osobami z Polski jakoś tak bardziej trafiają w serce.

Dzień temu
Katarzyna Panna +2
Katarzyna Panna

Znam tę sprawę gdyż jestem z Lubuskiego, poszukiwania były nagłośniane na fb. Wybór tematów nie powinien być uzależniony od tego czy inna osoba nagrała czy nie. Każda z was ma inne zasìęgi, swój styl, swoją interpretację, a są osoby między innymi ja które lubią słuchać tą samą sprawę u różnych podkasterów. Jestem zaskoczona że nagrałaś polską sprawę oczywiście na plus 😊 pozdrawiam

Dzień temu
Alicja K. +578
Alicja K.

Dziewczyna wybiega z samochodu w jakimś polu, a typ jak gdyby nigdy nic wraca do domu, a potem wyjeżdża do Niemiec? Tak, bardzo wiarygodna wersja 👏

21 godzinę temu
cindarle +666
cindarle

ale się zaskoczyłam, że zrobiłaś odcinek o polskiej sprawie, w dodatku tak świeżej. dobrze, że zdecydowałaś się zrobić ten wyjątek, bo warto ją nagłaśniać. mam nadzieję, że Klaudia odnajdzie się cała i zdrowa.

Dzień temu
Dark +414
Dark

Zaczynam się powtarzać, ale nie mogę nie wspomnieć, jak bardzo doceniam to co robisz na swoim kanale i ile pracy w to wkładasz... powiedz mi tylko w jaki sposób dbasz o swoją psychikę, bo nie wierzę że te okrutne historię spływają po Tobie... zawsze mnie to interesowało. Czekam za ten na odpowiedź. 😙🤗❤️

Dzień temu
dancing_on_the_valentine83 +500
dancing_on_the_valentine83

To, że o tej sprawie został już nagrany wcześniej film nie znaczy, że do kogoś dotarł. Ja np pierwszy raz słyszę o tej historii. Dobrze, że poruszasz ten temat gdyż to świeża sprawa i są spore szanse, że może zostać rozwiązana.

Dzień temu
Justyna Ś. +470
Justyna Ś.

Nic nie słyszałam o tej historii… dziękuję za ten odcinek, wspaniale że wykorzystujesz swoje możliwości i zasięgi w taki sposób!

Dzień temu
Sandra Jażdżewska +544
Sandra Jażdżewska

Pierwsze co przyszło mi do głowy po opisaniu przez Ciebie zachowania Klaudii, to jakiś napad lęku, prawdopodobnie po zażyciu (niekoniecznie umyślnie) jakiegoś narkotyku. Dziewczyna czuła, że dzieje się z nią coś złego i była przekonana, że musi uciekać. Nie wiem jak było w rzeczywistości, ale taki obraz pojawił się w mojej głowie w trakcie słuchania.

Dzień temu
Raczyna +441
Raczyna

Karo, nie przejmuj się, że ktoś na polskim YT już nagrał materiał na interesujący Cię temat. Ja np nie oglądam nikogo innego, bo większość jest nie do strawienia. I na pewno nie jestem jedyna.

Dzień temu
Claudia Díaz +554
Claudia Díaz

Ja uważam, że chłopak jest winny, coś jej zrobił, a kolega go kryje. Z drugiej strony mam nadzieję, że Klaudia się odnajdzie cała i zdrowa.

Dzień temu
Kala +326
Kala

Gołym okiem, widać że Damian i Sebastian mieli coś wspólnego z zaginięciem Klaudii.... Biedna dziewczyna :( współczuję strasznie jej rodzinie. I przede wszystkim jej jeśli żyje i znajduję się gdzieś wbrew swojej woli... :(

Dzień temu
Marika Maciejewska +10
Marika Maciejewska

Wow! Karolina w karcie na czasie, gratuluje❤️ Jestem dumna, bo kibicuje Ci prawie od samego początku

Dzień temu
Nawar Flower +409
Nawar Flower

Mam pewną TEORIĘ na ten temat. Zaznaczam - teorię. Sądzę, że żadnej przejażdżki na pola nie było! (Przynajmniej nie w tamtym konkretnym momencie), a zdjęcie zostało wysłane mamie Klaudii przez samego Damiana, jako alibi. Użył tej fotki (być może pierwszej-lepszej znalezionej w jej galerii) po tym, jak stała się tragedia, żeby zmylić trop. Chciał, żeby mama Klaudii (i później policja) skierowała swoje kroki na pola, czyli tam, gdzie niczego nie znajdą. A teksty z telefonu do mamy nie wysyłała Klaudia, tylko Damian, dlatego były one "od czapy". Musiał być równocześnie z kimś innym w telefonicznym kontakcie (możliwe że z Sebastianem) i sądzę, że po celowym wysłaniu mamie Klaudii fotki, pomylił później telefony (będąc jeszcze w szoku po tym co zrobił) i zamiast ze swojego wysłać do kolegi tekst: "Nie zdążę", a potem "kur*a", odruchowo wysłał je do mamy Klaudii. "Połapał" się, kiedy mama Klaudii odpisała pytając na co nie zdąży (czy na zachód słońca?), wtedy będąc zdenerwowanym odpisał "słońce stało", byle coś szybko odpisać. Już sama treść "nie zdążę", a potem "ku*wa", mogą sugerować pewne wcześniejsze zachowania... (Dostał być może radę od kolegi co ma zrobić z Klaudią (ciałem?), ale nie miał już na to czasu, stąd taka treść) A kolega Sebastian potwierdza słowa Damiana, bo oboje znają prawdę.

Dzień temu
Isa Drug +297
Isa Drug

Zaczynam się powtarzać, ale nie mogę nie wspomnieć, jak bardzo doceniam to co robisz na swoim kanale i ile pracy w to wkładasz... powiedz mi tylko w jaki sposób dbasz o swoją psychikę, bo nie wierzę że te okrutne historię spływają po Tobie... zawsze mnie to interesowało. Czekam za ten na odpowiedź. 😙🤗❤️

Dzień temu
Malinna40 +183
Malinna40

Parę lat temu zaginęła Monika Kobyłka. Młoda dziewczyna która rozstała się z koleżanką kilkaset metrów od swojego domu i rozpłynęła się... Często wracam myślami do tej sprawy i uważam że nie ma nic gorszego od takiej niewiedzy co dzieję się z Twoim dzieckiem.

Dzień temu
Jagoda Estera +231
Jagoda Estera

Mam nadzieję, że Klaudia odnajdzie się cała i zdrowa- tego życzę z całego serca Jej najbliższym.

Dzień temu
Elżbieta F +152
Elżbieta F

Myślę, że została odurzona i już podczas tego telefonu do matki mogła być zmuszona do zapewnienia jej ze wszystko jest OK. Ewidentnie Damian jest uwikłany bardzo głęboko w tę sprawę. Powinien być przesłuchiwany do skutku a historyjka o ucieczce w pole to bajka dla zmylenia tropów. Myślę, że powinni poddać Damiana obserwacji i jego logowaniom z telefonu.

Dzień temu
Kat Fen +637
Kat Fen

A czy logi telefonów zostały sprawdzone, żeby się upewnić, czy ona naprawdę była na tym polu/w okolicach. Chłopak coś kręci albo jest totalnym ignorantem. Koleżanka wysiada z mojego auta w jakimś polu, biegnie niewiadomo gdzie, zostawia mi w aucie swoje rzeczy, po czym ja olewam ją, odjeżdżam i zapominam o sprawie? No nie, to się nie dodaje.

Dzień temu
Tropiciele zbrodni +7
Tropiciele zbrodni

Cieszę się, że znowu poruszasz polską sprawę zaginięcia! <3 <3 <3

Dzień temu
Bez Imienna +337
Bez Imienna

Przypomina mi sprawę Iwony Wieczorek - za dużo "przypadków w tej sprawie"...Dziwne smsy, tajemniczy telefon, propozycja związania dziewczyny i trójkąta, rzekome zniknięcie dziewczyny w polu, pozostawienie dokumentów i torebki w samochodzie, nagły wyjazd do pracy w Niemczech jej kolegi, który jako jeden z ostatnich miał z nią kontakt, tajemnicza podróż z niedawno poznanym "kolegą" przez odludzie...Niestety jak w przypadku Iwony wszystko tu się pięknie układa w jedną całość, ale niestety dowodów brak...Cytuję: "Rozmawiałyśmy chwilę. Zapytała, czy wszystko u mnie w porządku, opowiedziała mi co u niej. Rozmowa przebiegała normalnie, dopiero później były te dziwne wiadomości. Jedno, co wydawało mi się dziwne – podczas rozmowy nie pokazała mi, z kim jest. Widziałam tylko jej nogi i wnętrze samochodu. A przecież nigdy nie wstydziła się swoich znajomych, mam mnóstwo filmików od niej, gdzie wraz z przyjaciółmi macha do mnie do kamery. Nawet na dyskotekach. W ten sposób zawsze chciała mnie zapewnić, że jest bezpieczna i wszystko z nią okej – mówi nam mama zaginionej." - według mnie to wskazuje, że ktoś kazał Klaudii zadzwonić do jej matki aby ją uspokoić i żeby nie szukała córki w tym czasie, aby mieli czas na przewiezienie jej odległe miejsce i ukrycie...",,Nie zdążę już” – napisała do mamy. ,,Na co? Na zachód słońca?” – zapytała Beata Jarnecka. ,,Słońce stało” – odpisała jej córka. Ostatnia wiadomość, jaką Klaudia wysłała do swojej mamy zawierała tylko jedno słowo (przekleństwo) – ,,ku***!”. Dzieje się to o 17.56." - natomiast te smsy mogły być już pisane w pospiechu przez tego, kto przyczynił się do jej zaginięcia....Z kolei fakt pozostawienia dokumentów w samochodzie może wskazywać także, że mogła gdzieś zostać wywieziona na fałszywych papierach. Pytanie, co z logowaniami jej telefonu w ostatniej chwili i historią wiadomości, do których z pewnością Policja ma dostęp? - może już mają jakieś poszlaki, ale nie chcą spłoszyć sprawców i tylko czekają na ich błąd? No chyba, że potencjalni sprawcy jak w przypadku Iwony są dziećmi kogoś ważnego i dlatego sprawa jest celowo tuszowana...

Dzień temu

Kolejny

SPRAWA HARUKI WEISER | KAROLINA ANNA

18:17

SPRAWA HARUKI WEISER | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 244K

Sprawa Tima McLean i Vincenta Li

35:10

Sprawa Tima McLean i Vincenta Li

Aga Rojek

wyświetleń 39K

Ostatnie treningi przed walką

40:58

Ostatnie treningi przed walką

WarszawskiKoks

wyświetleń 342K

Gdybyś SŁYSZAŁ myśli NAUCZYCIELI

9:00

OTWORZYŁEM WŁASNĄ RESTAURACJĘ!!

8:35

Polskie patologie

54:36

Polskie patologie

SEKIELSKI

wyświetleń 52K

Zmiany i sens w życiu- Ajahn Brahm [Lektor PL]

2:41:36

Zmiany i sens w życiu- Ajahn Brahm [Lektor PL]

Łukasz Rożewski

wyświetleń 169K

SPRAWA STEVENA CLARKA | KAROLINA ANNA

20:12

SPRAWA STEVENA CLARKA | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 115K

SPRAWA ANNIKI HUTTER | KAROLINA ANNA

20:39

SPRAWA ANNIKI HUTTER | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 250K

SPRAWA AMANDY SLAUGHTER | KAROLINA ANNA

20:42

SPRAWA AMANDY SLAUGHTER | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 128K

SPRAWA ELIZABETH SHOAF | KAROLINA ANNA

23:27

SPRAWA ELIZABETH SHOAF | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 457K

SPRAWA MELISSY CADDICK | KAROLINA ANNA

25:52

SPRAWA MELISSY CADDICK | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 430K

SPRAWA ALICII KOZAKIEWICZ | KAROLINA ANNA

21:50

SPRAWA ALICII KOZAKIEWICZ | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 239K

SPRAWA BRIANA BARTONA | KAROLINA ANNA

20:45

SPRAWA BRIANA BARTONA | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 391K

ODNALEZIENIE DENISE BOLSER | KAROLINA ANNA

20:25

ODNALEZIENIE DENISE BOLSER | KAROLINA ANNA

Karolina Anna

wyświetleń 169K

Ostatnie treningi przed walką

40:58

Ostatnie treningi przed walką

WarszawskiKoks

wyświetleń 342K