Justyna Mazur


blue man
blue man

Psychopatka pozbawiona empatii, sam fakt palenia papierosów podczas ciąży już wiele mówił i kolejna sytuacja uderzania pięścią w brzuch!,leń patentowany któremu nie chciało się wziąść w garść i działać w życiu i wychować własne dziecko(nie chciało się jej nawet umyć naczyń,podłogi czy przebrać pościeli dziecka!),najlepiej pozbyć się swojej córki jak niechcianego przedmiotu!!!

2 godzin temu
xsporttozdrowiex
xsporttozdrowiex

Oby ten typ co zginął w nieznanych okolicznościach mam na myśli jej toksycznego męża cierpiał umierając!

3 godzin temu
Na powaznie
Na powaznie

Won z lewackim przemytem na tym kanale.

3 godzin temu
lilka
lilka

Psychiatria z lat siedemdziesiątych? Justynka czy masz blade pojęcie co to było? A już szpital to całkiem klęska, pasy bezpieczeństwa, izolatka, elektrowstrząsy i stawałeś się warzywem. Polecam film "Lot nad kukułczym gniazdem". Lekarze zrobili co mogli, tylko stan chorej się pogarszał. Egzorcyzmy to modlitwa i pierwsze słyszę, żeby od tego komuś pogorszył się stan zdrowia. Uważam, że materiał tendencyjny.

4 godzin temu
PLkamil1982
PLkamil1982

Telefon mogl tez odebrac kto inny np. zabojca.

4 godzin temu
Marta Lu
Marta Lu

Słucham w styczniu 2022--- wcale nie jest lepiej 😐

5 godzin temu
Adam Jar
Adam Jar

Jak ona nie spierdoli z tego mieszkania, tzn, że na maxa zdesperowana, ma parcie na bycie z kimkolwiek, nawet brudasem i menelem ;-))) Bo facet, który zaprasza kobietę w takie miejsce powinien pójść od razu do odstrzału, zwłaszcza, że zwala winę na kolege, z którym pił, następnego menela, że nie posprzątał. Fajnie, że jednak dałaś szanse ;-))))

7 godzin temu
kata jak
kata jak

Kiedyś gdzieś słuchałam wypowiedź księdza co do spowiedzi z morderstwa. Ksiądz powiedziała, że także podlega to tajemnicy ale może on kazać zgłosić się na policję by otrzymać rozgrzeszenie. De facto zwykły ksiądz nie może rozgrzeszyć z zabójstwa tylko biskup.

9 godzin temu
Iwona Ogrodowczyk
Iwona Ogrodowczyk

Pamiętam tą sprawę jak dziś, modliłam się żeby Madzia odnalazła się żywa. Kiedy dowiedziałam się, że nie żyje i że to Katarzyna to zrobiła cały świat się zawalił.

9 godzin temu
Magdalena Piasek
Magdalena Piasek

Przepraszam że to napisze ale ta cała Judyta to skończona s*ka 🤬😡

9 godzin temu
Awa Ewa
Awa Ewa

Kto jest na zdjęciu ?

10 godzin temu
martyna rom
martyna rom

37 i pół z Karolakiem tez kiedyś leciało na TVN

11 godzin temu
maxmaxmax00770077
maxmaxmax00770077

Dziękuję. Bardzo ciekawa rozprawa o książę, życiu, Autorce, społeczeństwie. Słowa uznania dla Moderatora.

11 godzin temu
mrokomaroko
mrokomaroko

Mimo wszystko nie daje wiary, że na początku sprawy i romansu Anna była tylko naiwna, była też wyrachowana, tkwiąc w takim układzie, bo potem już miala raczej wiedzę na temat tego , że stoi pomiedzy małżonkami. Miala jakiś tam instynkt samozachowawczy i koniec końców, dobrze , że zgłosiliśmy policji fakty na temat tego zwyrodnialca. Szokuje mnie jednak mimo wszystko Krystyna; pakt z przyjaciółka-okej, ale jednak .... zgłoszenie faktu po tylu latach Szokuje. Być może zabójstwa Alicji )jak i pewnie nie było by małżeństwa, bo nigdy by się nawet nie poxnali) dałoby się dzięki temu uniknąć, gdyby było zgłoszone to wcześniej . Czasu się niestety nie cofnie. Dobrze, że chociaż po latach Krystyna powiedziała , co wie. A Adam-dla mnie coś strasznego! Okropne. Wilk w owczej skórze na początku... później zaczęło wychodzić, co to za gsgatek, a tak naprawdę potwór.Jak mozna się tak zachować i zrobić coś takiego. Szok. Chociaż tych sygnałów trochę było, że ma on trochę niepokolei w tej glowie Tak nawiasem, szkoda, że nie ma ekranizacji wielu spraw kryminalnych z naszego poletka, no naprawdę są to gotowe scenariusze dobrego kryminału. Boję się tylko, że zrobił by to "Papryk Vegeta" albo Białowąsowa .

12 godzin temu
Ol Ka
Ol Ka

Co jeżeli znalazla się tak dlatego bo nie miała wpływa na to gdzie jedzie? Facet, który prowadził mógł kazać jej zadzwonić do matki żeby się nie martwiła. Kamerki miala nie pokazywać bo matka mogłaby się zorientować że coś jest nie tak?

12 godzin temu
Ol Ka
Ol Ka

A te propozycje, może odkrył, że interesuje go przemoc? Odkrył po sytuacji z Klaudia?

12 godzin temu
N Ch
N Ch

Krzyś, skrócić brodę i 10 lat mniej będzie 😂

12 godzin temu
syl lato
syl lato

Bardzo lubię twój przyspieszony oddech bo to pokazuje jak się angażujesz w te sprawy nie zwracaj uwagi na te okropne komentarze robiłam kilka podejść do innych bez skutku - jesteś najlepsza na yt

12 godzin temu
Rak Martyna
Rak Martyna

Tak właśnie ma taka indyjska urodę tato Jameeli Jamil jest Hindusem a mama Pakistanka

12 godzin temu
kaythleen_0
kaythleen_0

Nie wierzę, że takie poje*# są na ziemii

12 godzin temu
WALORAK
WALORAK

W telefonie w autokorekcie jak wpisze się Slonsk stawy to wychodzi: Słońce stało...

14 godzin temu
Paweł Andryszkiewicz
Paweł Andryszkiewicz

Pomyślcie o tym że Paweł Mąciwoda ze Scorpions ( urodzony tego samego dnia co Kurt Cobain) żyje i ma się dobrze. Nie przejmuj się ja w tym roku skończę 39 lat i nie miałem jeszcze żadnej żony.

14 godzin temu
Kamila Grodzicka
Kamila Grodzicka

Boze drogi… moja corka urodzila sie 24 .04.2008r , zaraz bedzie miala 14 lat… serce mnie boli jak patrze na Pani material… to starszne co maly musial przezyc i jak bardzo musial cierpiec…

14 godzin temu
Sandra Jażdżewska
Sandra Jażdżewska

Kolejny przykład ofiary fanatyków religijnych....

15 godzin temu
Joey Birlem
Joey Birlem

Nie ofiary bo paranormalia istnieją, a śmierć nie jest końcem....

11 godzin temu
AceStella
AceStella

Myslę, że chłopcy (bracia) na pewno wiedza więcej. To jest zmowa milczenia. Teraz kiedy sa dorośli to koniecznie powinno się ich przebadać wariografem :/ Najbardziej prawdopodobna jest według mnie wersja z zamurowaniem go w tym dworku :/

15 godzin temu
Lewcia 93
Lewcia 93

Będę miała ogromny sentyment do tej sprawy, sama słuchałam depeszów, ehhh… :-(

15 godzin temu
iseefire
iseefire

Powinni nakręcić na podstawie tej zbrodni film. Współczuję Marcinowi jaki i jej mamie i bliskim...

16 godzin temu
Bożena Ślażyńska
Bożena Ślażyńska

Boże....kochani jesteście przeuroczy...panie Krzysiu 37 lat to piękny wiek....nie pamiętam kiedy je miałam 😔

16 godzin temu
Arjuna
Arjuna

Ale kaprawe poczucie humoru ma ten Krzyś. Pozdrawiam

16 godzin temu
jb 1
jb 1

Ja mam trochę inna teorie niż pozostali. Cala 3 jeździła od 3 do chyba 16 razem. Jeśli chcieliby jej coś zrobić zrobili by to prawdopodobnie od razu. Może był z nimi ktoś jeszcze i to właśnie ten osobie coś się stało. Klaudia wraz z Dawidem czy tam Damianem uciekli zostawiając tamtą osobę właśnie na te pola. Później Klaudię dopadły wyrzuty sumienia i chciała wrócić żeby pomóc. Dawidowi to się nie spodobało bo bal się przypału. Klaudia napisała do mamy i Damiana o sytuacji i pobiegła na pomoc. Być może Damian bojąc się o przypal coś jej zrobił żeby nikomu nie powiedziała.

16 godzin temu
Paulina R.
Paulina R.

Nie rozumiem, dlaczego utajniają wizerunek sprawcy. Powinni go ujawnić, tak,żeby ludzie wiedzieli. To zwykły morderca i tyle. Ujawnili bo co? Bo byłby napiętnowany?! Szkoda, ze on może wyjść za 8 lat, żyć potem normalnie.

17 godzin temu